Oświadczenie Króla Skarlandu ws. wypowiedzi PM Dreamlandu

Miejsce urzędowania Jego Królewskiej Wysokości Norberta de Catalán i Jego Dworu.

Moderator: Król

Online
Awatar użytkownika
Norbert de Catalan Stempel
Posty: 2244
Rejestracja: 25 mar 2020, 14:10
Lokalizacja: Valencia

Ordery i Medale Domu Imperialnego Catalán

Ordery i Odznaczenia Wojskowe Królestwa Skarlandu

Medale Pamiatkowe

Odznaczenia

Oświadczenie Króla Skarlandu ws. wypowiedzi PM Dreamlandu

Post autor: Norbert de Catalan »

Obrazek
Casa de Su Majestad el Rey
Dwór Jego Królewskiej Mości Króla Skarlandu


Drodzy Obywatele,


Nawiązując do dzisiejszego oświadczenia Pierwszego Ministra Królestwa Dreamlandu pragnę wyrazić swoje zaniepokojenie ostrzeganiem przez władze tego kraju obywateli innych państw, a zwłaszcza Królestwa Skarlandu przed wyrażaniem swoich opinii czy prezentacji stanowisk w sprawie znaczka pod nazwą: "2 dni w Sztumie".

Mimo faktu iż jak zaznaczyłem wyżej wymieniony znaczek nie obraża moich poglądów czy wyznawanych wartości to spora część Skarlandczyków mogła i poczuła się urażona ponieważ ktoś taką "wizją artystyczną" mógł czyjeś poglądy i wartości mówiąc brzydko zmieszać z błotem. Publikacja znaczka w ŚZF dała Skarlandczykom prawo do jego oceny, skomentowania i wystosowania protestu. Gdzie tu próba ingerencji w wewnętrzne sprawy Królestwa Dreamlandu?

Debata oparta na wzajemnym szacunku musi faktycznie się na tym szacunku opierać. Należy liczyć się z tym że prezentując ten znaczek szerszemu gronu odbiorców można spotkać się ze skrajnymi reakcjami i tak osoba dla której wiara jest ważna może zareagować gwałtownie i trzeba się z tym liczyć. Z drugiej strony Dreamland mógł powstrzymać się od publikacji znaczka w ŚZF wtedy uniknięto by afery z nim związanej.

Na koniec: szanując prawa i wolności swoich obywateli szanujmy prawa i wolności tu cytat: "cudzoziemców".



/-/ Norbert I de Catalán, El Rey


PODPIS KRÓLA SKARLANDU
Obrazek
(-) Norbert I de Catalán
Z Bożej łaski i przez Konstytucję Jego Królewska Mość Król Skarlandu, Agurii, Aztec, Białogóry, Estelli Wschodniej i Francji, Wielki Książę Rotrii, Obrońca Wiary
Obrazek Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Pałac Królewski El Escorial w Walencji”